Czas realizacji zamówienia

Łączny czas realizacji zamówienia (dostarczenia towaru) to czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas oczekiwania na przesyłkę.

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi 24h (w ciągu dni roboczych), czas oczekiwania na przesyłkę to 48h (w ciągu dni roboczych) od momentu potwierdzenia przelewu należności na konto sklepu internetowego www.bakido.pl

Firma kurierska DPD umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania przesyłki.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 3 dni roboczych przesyłką priorytetową.

Dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej
Dostawy odbywają się w dniach roboczych, w godzinach pracy placówki pocztowej, właściwej dla adresu odbiorcy. W przypadku braku odbioru w danym dniu pod wskazanym adresem, przesyłka będzie do odebrania w lokalnym urzędzie pocztowym.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej
Dostawy odbywają się w dniach roboczych, w  godzinach pracy firm kurierskich, głównie 9:00 – 17:00.  W przypadku braku możliwości odbioru towaru w wyżej wymienionych godzinach, prosimy raczej o wybranie dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Dostawy za pośrednictwem Paczkomatów In Post
Przy zakupach w sklepie www.bakido.pl prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail oraz wybranie najwygodniejszej lokalizacji Paczkomatu.

W momencie dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymacie Państwo powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Na Paczkomacie należy podać na ekranie wskazany numer telefonu oraz kod odbioru.

preloader